Dobrovského Plzeň

Jak už to u nás bývá zvykem na základě první schůzky s investorem, byl sepsán zápis schůzky, který čítal úctyhodných 17 cílů, představ o konečné podobě rekonstruovaných prostor. Zásadním bodem pro náš úspěch byl přesun stávajícího kuchyňského kouta z prostoru zádveří do prvního pokoje. Ideálně připojit na 3fázový odběr pro indukční varnou desku.

Tímto přesunem byl vytvořen prostor pro velkokapacitní šatní vestavěnou skříň a prostor pro odložení šatů a pohodlné obutí. Oba tyto interiérové prvky bylo třeba navrhnout na míru. Padla volba světlých tonů LTD desek a v kombinaci s nově vyrovnanou a položenou vinylovou podlahou v dekoru světlý dub, tvoří příjemný celek.

Návrh a dodávka spotřebičů byl závěr a uvedení kuchyně do provozu. Do bytu byl natažen po komunikaci s ČEZ 3Fázový rozvod přes nový bytový rozvaděč a přemístěn plynový odečet na společnou chodbu. Tím je zajištěno, že dodavatelé energií mají volný přístup k odečtům. V neposlední řadě a pro celkový výsledek jsme obvodové stěny nově vyštukovali a celý byt byl vymalován. Celkový čas proměny včetně návrhu kuchyňské linky, šatny, dodání spotřebičů a všech montáží byl 4 týdny od písemného potvrzení objednávky.

Novým obyvatelům přejeme mnoho krásných životních okamžiků v novém. Tým MONTHERS.