Chystáte se stavět dům nebo rekonstruovat byt? Rádi Vám zajistíme instalaci silnoproudých a slaboproudých systémů. Dodáme kompletní řešení splňující dnešní standardy, navrhneme vhodné osvětlení pro interiér i exteriér. Vše doplníme o datové rozvody, WIFI, anténní či satelitní příjem. Zavedeme domovní zvonek i videotelefon. V případě zájmu poradíme a navrhneme možnost alternativních zdrojů elektrické energie, například fotovoltaiku.

Jak postupujeme?

Zmapujeme Vaše požadavky, zjistíme charakter a rozsah prací a dohodneme se na dalším postupu.

Společně projdeme návrh řešení realizace včetně časového harmonogramu. Předložíme vám cenovou nabídku. Pro Váš komfort případně zajistíme potřebná povolení a komunikaci s úřady.

V průběhu realizace jste nedílnou součástí Vašeho projektu. Pravidelně komunikujeme o průběhu realizace a nasloucháme Vašim požadavkům. Přenášíme Vaše myšlenky a společně s naší zkušeností tvoříme celek z kterého budete nadšení.

Naše zakázky nekončí předáním a záruční lhůtou. Pozáruční servis, kontroly, revize i řešení akutních situací je jedna z předností, která nás odlišuje od konkurence.