Vaše domácnost v bytové jednotce nebo rodinném domě může být více než němým objektem.

Můžete vtisknout svoji osobnost moderní doby do Vašeho bydlení a naučit světla zhasínat za Vás, žaluzie pracovat s akumulací tepla, šetřit životní prostředí kontrolou spotřebovaných energií. Zajistit bezpečí své a blízkých kamerovým systémem a to vše s možností ovládání pře chytrý telefon. Chytrá domácnost bude vaším přítelem a je jen na Vás kolik chytrosti ji naučíte.

Jak postupujeme?

Naše první setkání musí proběhnout při zrodu myšlenky chytré domácnosti. Principem tohoto řešení jsou slaboproudé rozvody, které se projektují před zahájením realizace a při definování stupně chytrosti. Pro lepší představu, můžete chytře otevřít bránu, ale zároveň garáž a přitom rozsvítit v domě. Je to jen na Vás, my jí to naučíme.

Na základě projektové dokumentace připravíme návrh technického řešení na míru stupně chytrosti, design a vhodnost ovládaných prvků zejména u svítidel. Předložíme Vám cenovou nabídku.

Chytrá domácnost Vás zaujme při realizaci samotné. Naší zručností a kvalitou odvedené práce doceníte přidanou hodnotu rozhodnutí ovládat své bydlení. Po ukončení realizace Vás provedeme novým světem. Vše vysvětlíme a předáme do užívaní.

Po předání díla se na nás můžete stále spolehnout. Servis chytré domácnosti, dotazy a požadavky Vašeho  domova nás zajímají a jsme připraveni je řešit.