Stavba/rekonstrukce je cílem většiny z nás. Sen o krásném a ekonomickém bydlení je o to blíže jakého si zvolíte partnera. Partnera, o kterého se můžeme opřít a spolehnout se na něj. Partnera, který řekne svůj názor, který je rovný v jednání a upřednostňuje kvalitní práci před kvantitou.

V tomto ohledu pro Vás zajistíme odpovídající prostředí při jednání s úřady, vyřídíme potřebná povolení a v neposlední řadě zajistíme návrhy designu Vašeho nového či zrekonstruovaného bydlení. Jako Váš partner Vám pomůžeme i s řešením profinancováním Vašeho snu. Důkladná příprava, na kterou klademe enormní důraz je cesta jak naplnit Vaše představy.

Jak postupujeme?

Poznáme se jako lidé. Představíme Vám naši společnost. Budeme vám naslouchat a utvoříme společně partnerské prostředí. Půjdeme na místo realizace a provedeme prvotní zjištění stavu věcí. Společně si ucelíme základní myšlenku a nastavíme komunikaci. Pokud to všechno sedne a bude to ta správná chemie pustíme se do díla.

Stavba/rekonstrukce se neobejde bez průvodní dokumentace. U rekonstruovaných objektů/bytů provedeme místní šetření a dle rozsahu prací zajistíme případné statické posouzení akreditovanou kanceláří. Navrhneme optimální technické řešení Vám na míru.

Zejména při rekonstrukci budeme dbát nato, aby Vaše sousedské soužití bylo pracemi minimálně narušeno. Dbáme především na bezpečnost práce, čistotu na pracovišti a blízkém okolí. Vysáváme, vytíráme po sobě a v neposlední řadě třídíme odpady.

Nová budova nebo zrekonstruovaný byt po Vás žádá Váši péči. Péči, kterou jako partneři můžeme provést za Vás. Zajistíme veškeré revizní kontroly elektrických rozvodů, změříme energetickou zátěž a navrhneme případné technické/ stavební úpravy pro snížení nákladů na provoz.